F3A Zaječice – duben 2014

8113orez

 

 

 

 

 

První letošní soutěž je za námi!!

V sobotu 26.dubna se uskutečnila v Zaječicích u Chrudimi již tradiční F3A soutěž. Letošní sezona je obohacena o nové sestavy P15 a F15, které si můžete stáhnout na našem webu.

Před samotným zahájením prvního kola rozhodl pořadatel Franta Pokorný nechat letět tři předletce pro „srovnání “ bodovačů kvůli nové sestavě.

Soutěž se konala za ideálních povětrnostních podmínek… prostě platí, jakmile se sejdeme v Zaječicích na soutěži, vždy je nám dopřáno co se týče počasí :-D

Stejně jako v minulých ročnících přijeli naši přátelé ze Slovenska a letos i Jacek z Polska!  Tímto Czech F3A team děkuje za jejich účast.

Na soutěži se objevily i nějaké novinky – Sensation ve „velikonočních“ barvách, zajímavý prototyp vrtule od PTmodel pro F3A, Acuracy od Oxai, Optimus v nových barvách, Spark evo II (tedy evo I s faceliftem) – brzy určitě uvidíme zcela „ostrou verzi“ Spark evo II

Vítězem soutěže se stal Franta Pokorný,  2nd Honza Votava jun., 3rd David Kyjovský. První tři obdrželi „vázičky“ z produkce Ondry Rezlera ze Světlé nad Sázavou – viz fotky.

V příloze si prohlédněte velmi povedené fotky od našeho kamaráda T.Popova, díky Tome!!

Taktéž přikládám výsledkovku a opět v Zaječicích, ale v červnu. Další soutěž, přátelé nezapomeňte, v Nymburku 17.května u Vlasty a Luďka!!!

Za Czech F3A team Honza Král